Operacja jeszcze przed świętami…

Kochani, na subkonto Natalki w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” wpłynęła już pełna kwota z odliczeń 1% podatku za rok 2020. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swój 1% dla Natalki. ❤️???

Dzięki zgromadzonej na subkoncie Natalki kwocie, pochodzącej zarówno z odliczeń 1% podatku, jak i darowizn, mogliśmy zrefundować dotychczasowe leczenie Natalki, w tym również środki opatrunkowe, wizyty kontrolne, zdjęcia rtg, a także półroczną rehabilitację po wydłużaniu nóżki.

Za dwa tygodnie, 20 grudnia, Natalkę czeka niestety kolejna operacja – korekcja stawu skokowego. Podczas tego zabiegu, doktor usunie również z wydłużonej kości pręt śródszpikowy, a także dokona korekty płytki 8-Plate, która z kolei umiejscowiona jest w stawie kolanowym. To oznacza nowy ból, nowe szwy i nowe blizny.

Natalka będzie unieruchomiona w długim gipsie przez 10 tygodni. Będzie to trudny czas dla tej żywej energicznej dziewczynki i z pewnością znów będziemy odkreślać niecierpliwie kolejne dni w kalendarzu.

Szczęście w nieszczęściu, że po ponurej, długiej i trudnej zimie, na pierwszy wiosenny spacer pójdziemy już bez gipsu. ??

Koszt tej operacji wynosi 17.000 zł i środki te już są zapewnione na koncie kliniki. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie. Trzymajcie kciuki. ❤️