Jak pomóc

Natalka jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Posiada indywidualne subkonto do gromadzenia środków, które będą przeznaczone na jej leczenie i rehabilitację. Informacje na temat Natalki na stronie Fundacji znajdują się tutaj.

WAŻNE: pieniądze zgromadzone na subkoncie Natalii nie są przeznaczone do dowolnej dyspozycji przez rodziców! Leczenie jest wyłącznie REFUNDOWANE na podstawie faktur, opłaconych przez rodziców, a następnie dostarczonych i zaakceptowanych przez fundację. Lista rzeczy podlegających refundacji jest ściśle określona, w naszym przypadku głównie będą to operacje i zabiegi, wizyty lekarskie, sprzęt i obuwie ortopedyczne, rehabilitacja.

 

Jak pomóc Natalce?

 

Możesz pomóc Natalce gromadzić środki na subkoncie w Fundacji Dzieciom:

  • raz w roku – odpisując 1,5% podatku na rzecz Natalki
  • w dowolnym momencie – przekazując darowiznę na jej indywidualne subkonto

 

Jak odpisać 1,5% podatku na rzecz Natalki?

 

Możesz wypełnić PIT w formularzu online z wpisanymi już danymi Natalki w rubrykach dot. odpisu 1,5% lub wypełnić PIT samodzielnie, wpisując odpowiednie dane. Poniżej opisujemy oba sposoby.

 

1. Program do rocznego rozliczenia online PITAX, z wpisanymi danymi do odpisu 1,5% podatku dla Natalki, dostępny jest TUTAJ.

 

2. Korzystając z innego programu do rozliczania PIT, aby przekazać 1,5% podatku dla Natalki, wystarczy na ostatniej stronie wpisać następujące dane:

 

W dziale WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1,5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)

– w polu NUMER KRS: 0000037904

 

W dziale INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE

– w polu CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5%: 26318 Banasik Natalia

 

Jak przekazać darowiznę dla Natalki?

 

1. Wpłatę darowizny można dokonać za pośrednictwem szybkiego przelewu bezpośrednio na stronie internetowej Fundacji w systemie Przelewy24.pl:

https://dzieciom.pl/podopieczni/26318 

 

2. Wpłatę darowizny można dokonać poprzez przelew ze swojego konta bankowego. Aby to uczynić, należy dokonać przelewu w dowolnej kwocie na konto:

 

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 (Alior Bank)

Tytułem:
26318 Banasik Natalia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Istotne jest wpisanie tytułu przelewu dokładnie w powyższej formie. Przelewy tytułowane inaczej będą księgowane na ogólnym koncie Fundacji, przeznaczonym do realizowania jej celów statutowych.

 

Liczy się najdrobniejszy gest, a wiele nawet małych kwot pomoże zgromadzić środki na leczenie Natalki.
Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!