1% dla Natalki

KRS: 0000037904

Cel szczegółowy: 26318 Banasik Natalia

Mam na imię Natalia, mam 7 lat i chodzę już do drugiej klasy. Jestem radosną, żywiołową dziewczynką. Najbardziej kocham wszystkie pluszaki, z wystaw sklepowych wybieram jednak zawsze te szare i smutne, aby znalazły u mnie swój dom, bo wiem, że te ładne i kolorowe na pewno ktoś inny szybko kupi.

Wiem, jak to jest różnić się od innych, bo od urodzenia cierpię na wrodzoną wadę lewej nóżki – jest ona krótsza niż prawa, a mojej lewej stopie brakuje jednego paluszka. W ciągu swojego 7-letniego życia przeszłam już trzy poważne i bolesne operacje wydłużania kości oraz korekcji stopy.

Czas pomiędzy operacjami poświęcam na intensywną rehabilitację, bo moja lewa nóżka jest również dużo słabsza, chudsza i mniej sprawna niż prawa, mam również problem z koślawością stawów. Po operacjach muszę korzystać z pomocy kul ortopedycznych, dopóki od nowa nie nauczę się chodzić.

Moje dotychczasowe leczenie i rehabilitacja jest możliwa dzięki pomocy dobrych ludzi, którzy wspomagają mnie m.in. poprzez odpis 1% podatku. Każda złotówka i każda wpłata się liczy – oznacza to dla mnie możliwość spędzenia kolejnej godziny na zajęciach fizjoterapeutycznych, na basenie czy opłacenie kolejnych zabiegów, które niestety jeszcze mnie czekają w kolejnych latach.

Liczy się każdy grosz! Dziękuję!